small new in

By 9:40

Před tím, než jsem odjela do Kodaně jsem byla ve Zlíně a měla chvilku čas a jelikož poslední dobou nemám náladu utrácet za oblečení, nezamířila jsem nikam jinam, než do knihkupectví, respektive do Levných knih. Ve Zlíně sice tento obchod patří k těm horším, téměř vždy si tam ale něco vyberu a koupím. A ani teď tomu nebylo jinak. Odnesla jsem si dva tituly. Janu Eyreovou a Malého prince.Janu Eyreovou jak já nemám ráda ta cizí jména s naší koncovkou ová jsem už přečetla, na recenzi se určitě můžete těšit. Já jsem kdysi ještě na nižším gymplu byla na stejnojmenný film v kině a pamatuju si, že se mi líbil a tím pádem byla knižní předloha nutností. A nezklamala, i když pár připomínek mám. Víc už brzy ve zmiňované recenzi.

Malý princ je naprostá klasika, kterou četl snad každý. Až na mě. Podle většiny naší populace bych se měla stydět, ale mě tenhle trend minul a to, jak velký mainstream se z téhle knížky stal mě ještě víc od čtení odrazovalo. Když jsem knížku ale našla asi za 60 korun, řekla jsem si, že je na čase si ji taky pořídit a přečíst. Kdy se k ní dostanu ale nevím. Na knížky musím mít náladu a aktuálně se chystám číst Lolitu.

To je z mého malého nákupu vše. Teď v průběhu ledna a února už si nic kupovat neplánuju, ale uvidíme. Třeba mě nějaká cesta do knihnupectví opět dovede.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Male prince mam uz z lonska a na Jane jsem ted koukala, ale odolala jsem, mam uz jednu verzi, ponekud starsi, ale nevadi :-)

    OdpovědětVymazat