November & december new in

By 11:32


Dneska pro vás mám článek s novými knihami za poslední dva měsíce, tedy listopad a prosinec. Není jich sice moc, ale i tak mám z každé z nich radost a třeba i vás nějakou inspiruji. Tak pojďme na to.


Jako první začnu s Nocí na Karlštejně. Já vím, že jste toho ode mě o Noci na Karlštejně slyšeli už opravdu mnoho a tak to vezmu v krátkosti. Kupovala jsem ji v Olomouci v Dobrovském a se slevou na ISIC mě stála nějakých 90 korun. Pokud si chcete přečíst mou recenzi, klikněte tady.

Další na kopce jsou dva anglické tituly, o kterých jste už také slyšeli. Oba jsem koupila v levných knihách a každá knížka stála něco okolo stovky. All quiet on the western front jsem neplánovala vůbec číst nebo si kupovat, ale kniha mě zaujala větou na přebalu a já si ji musela odnést. Sophie's world na tom byl podobně.

No a poslední svazek je Nicholas Sparks a jeho Poslední píseň. Tuto knížku jsem dostala na Vánoce. Já jsem už pár let toužila po tom, si od tohoto autora něco přečíst, ale nikdy jsem se k tomu nedostala. A teď konečně na něj přišla řada a já se těším, až se v následujících dnech do knížky pustím.

A co jste si pořídili za poslední dobu vy? Jaké tituly jste našli pod stromečkem?

V.

You Might Also Like

0 komentářů