kafe & knížka #3

By 0:00


Týden se s týdnem sešel a je tu další pondělí. Nový start. Vím, že spousta z vás pondělí určitě ráda nemá a myslím, že se to týká především středoškoláků. Taky jsem to tak dřív měla, ale od té doby, co jsem na výšce, mám pondělky ráda. Zas budu v Olomouci, kterou jsem si neskutečně oblíbila, zas uvidím své skvělé spolužáky a taky zas budu mít prázdnou lednici a budu bez jídla od mámy.
Minulý týden se u mě nesl v duchu pasování, které pro nás katedra pořádala. Jako klasicky se mi honily hlavou věty typu "to bude trapas", "omg, já si oblek v devadesátkách shánět nebudu" a samozřejmě jsem to všechno pořádně konzultovala s ostatními. Oblek nakonec byl a já uvažuju o tom, že ho budu nosit i normálně.


no words needed <3
#hrdakatedra

Víte co? Já jsem v té Olomouci tak šťastná. Mám vedle sebe lidi, kteří mě inspirují a baví. Můžu si s nima povídat o všem, klidně i o politice, což by se u nás na gymplu nikdy nestalo. Pasování jsme si užili a já vím, že jsem tam, kde patřím. Jsem tam, kde dělám co mě baví s lidma co mě znají. Hahaha, Benny Cristo. Vděčnost, to je to, co se mi teď často honí hlavou. Protože co je víc než vlastní štěstí? Jo a taky jsem #hrdakatedra. Jsem sice na škole teprve tři měsíce, ale žurnu na UPOLu můžu jenom doporučit.
tak jak to mám ráda - doma, v posteli, s knížkou a hrníčkem z Řecka od ségry
Co se týče Jako zabít ptáčka, moc jsem nepokročila, což mě mrzí, ale tento týden si udělám #vicecasunacteni a snad knížku dočtu. Hlavně by se mi hodilo nemít teď nic rozečtené, abych se mohla začít učit a dělat povinnosti do školy. Když totiž máte v diáři plno až do Nového roku a taky rozečtenou super knížku, není to moc fajn, když vám zápočtový týden už klepe na dveře. V týdnu ale plánuji zajít do Levných knih a ráda bych si nějakým svazkem udělala radost. Jen tak.

PS. Omlouvám se, jestli někomu vadí, že si tady z toho dělám napůl deníček.
PSS. Mám další zprávu venku! http://pres.upmedia.cz/zpravy/the-chainsmokers-roztanci-holesovickou-tipsport-arenu


Mějte se krásně a jestli nemáte pondělí zrovna v lásce, dejte si dobré kafe nebo si kupte třeba knihu!

V.

You Might Also Like

0 komentářů