NOVÝ ZAČÁTEK

By 14:41

Dnes je to přesně 2 roky a 5 měsíců od posledního zveřejněného článku na tomto blogu. Z knižního blogového světa jsme se vypařily v úplné tichosti a nikdy a nikde jsme nevysvětlily proč. Za tu dobu se toho hodně změnilo. Hlavně my -  Kelsí, Natt a Bailey - autorky toho blogu.

Blogovat o knížkách jsme začaly celkem brzy. Vždyť nám bylo teprve 12. A tenhle blog jsme psaly asi 3 roky, do patnácti. Když se podíváme zpět, vidíme kus práce, vlastně i část našeho života a tak trochu jsme i pyšné. Proč? V té době jsme spolupracovaly s několika nakladatelstvími, psali pro ně recenze, měly plno čtenářů, kteří náš blog četli pravidelně a rádi se sem vraceli. A i v té době, kdy jsme nepřispívaly, tak sem stále chodili a chodí. Je to k neuvěření. Stále máme návštěvnost kolem 500 lidí za měsíc. Jasně, není to až tak moc, ale vždyť se tu nic neděje a my čekaly, že náš blog se ztratí v té mase knižních blogů, které v té době začaly vznikat. I naše facebooková stránka se stále rozrůstá. Zní to všechno skvěle, tak se asi ptáte, proč jsme skončily a ze dne na den přestaly přispívat. Už toho bylo moc. My z toho neustálého čtení a recenzování byly už unavené a nebavilo nás to. A tak než to dělat z donucení jsme se rozhodly. že prostě skončíme. Řekly bychom, že nám to i prospělo a za ty dva roky můžeme vzpomínat na jiné věci než na to, jak jsme seděly doma, četly a psaly recenze.
Od té doby se toho určitě více stalo i na knižní blogové scéně. Nevíme, co se za ty 2 roky přesně událo, kolik blogů vzniklo, jestli někdo skončil s blogováním tak jako my a asi to ani nikdy nezjistíme...
Asi jste pochopili, že tento článek píšeme proto, že chceme blog zase obnovit. Ano, je to tak. Nový začátek. A na co se od nás můžete těšit?
V první řadě to bude velká soutěž o knihy. Jak už jsme psaly,  změnily jsme se a to znamená, že i náš vkus na knihy se změnil. Věříme ale, že se tady najde plno čtenářů, kteří mají rádi knihy, jako my dříve, a proto bychom vám chtěly nějaké prostřednictvím soutěže věnovat.
Další část knížek bychom také rády prodaly, protože víme, že už je nikdy číst nebudeme a jen by se nám doma válely na poličkách. Určitě sledujte naši facebookovou stránku, kde si v nejbližší době budete moct nějaké skvělé knížky koupit.
Co se týče konceptu blogu, tak zde určitě najdete hodnocení a recenze knih, jak tomu bylo doposud, ale můžete se těšit i na jiné typy článků. Co to bude? Nechte se překvapit.
Určitě chceme změnit i design na něco obyčejnějšího a přitom hezkého. Několik následujících dní na tom budeme pracovat.
Další změna se týká našich jmen. Kelsí, Natt a Bailey už jsou minulostí. Naše opravdová jména jsou Vendula, Tereza a Tereza a tak se taky budeme podepisovat. A jestli se ptáte, kdo vlastně jsme, protože ani předtím jsme se nijak nepředstavily a ze svého soukromí toho ani moc neprozradily, tak se vám teď trochu přiblížíme. 
Jsme osmnáctileté studentky gymnázia, za rok budeme maturovat. Nemáme rády představování a psaní o sobě jaké jsme a jaké máme zájmy, takže to vám sem nenapíšeme. Slibujeme ale, že nás určitě blíž poznáte a budete si moct udělat obrázek samy z našich článků a hlavně příspěvků na facebooku. A někdy v budoucnu vám můžeme dát odkaz na naše soukromé sociální sítě.
Těšíme se, až blog znovu rozjedeme a doufáme, že se vám bude nový koncept líbit!

You Might Also Like

0 komentářů