B-day and Christmas!

By 15:53


UŽ JE TO TADY!
Už to bude jeden rok, co na světě se objevil tento blog.
Od tří holek, ze tří měst, neseme vám tuto zvěst:
"Dneska to je jeden rok, co objevil se malý blog.
Nápad malý, odhodlání velké,
co podělit se o své názory hned po celém světě?“
Proto vznikla dohoda, podepsaná krví,
ve které všichni ztvrzovali oddanost své „vlasti“.
Základy se položily na doméně blog.cz,
která avšak nestačila, proto nás teď už rok vidíš na blogspot.cz.
Změny velké i ty malé postřehl svět hnedka z kraje,
obzvláště to platilo pro tři malé holky ze zlínského kraje.
Proč právě teď, na Vánoce, zrodil se náš plán?
Odpověď je jednoduchá.. Je vánoční čas!!
A tak jsme se rozhodli, že už je správná doba,
uspořádat soutěž, než skončí předvánoční škola.
Svět však spěje kupředu a já nenacházím slov,
proto píšu básničku, má totiž málo strof.
Závěr rychlý, slzy kanou, po mé malé tváři,
ještě jedna poznámečka, jestli jsi až tady…
Nezapomeň soutěžit a užij si svátky!

Šťastné a veselé Vánoce i narozeniny, blogu náš! :D

Jak už jste mohli z básničky pochopit, tak už je to přesně jeden rok, co existuje náš blog. A tak jsme si řekli, že je načase uspořádat soutěž, kterou jsme spojili s Vánocemi a tak i my budeme rozdávat dárečky! První ale něco k tomu roku tady na blogu.

Jistě si naše blogové začátky pamatujete. Nejprve jsme byli na doméně blog, ale asi po půl roce existence jsme se přestěhovali na blogspot. Z blogu jsem odešly proto, že nám moc nevyhovoval a někdy si dělal co chtěl. Ne že by blogger občas nestávkoval, ale dá se to přežít a rozhodně si nedělá s menu co chce :).

Myslím si že za ten rok (respektive rok a půl) jsme udělali kus práce a i když naše recenze nejsou nejlepší, děláme to s chutí a blogovat nás baví. Jsme nesmírně rády, že se nám podařilo navázat spolupráci s několika nakladetelstvými a za to jsme jim vděčné. Je až neuvěřitelné, že s námi chtějí stále spolupracovat, jelikož většinou nestíháme psát recenze v termínu :D. Snad se polepšíme.

Tímto děkujeme i vám, že na blog chodíte, komentuje atd. V blogování nás to podporuje a víme, že alespoň někdo naše články a občasné kecy čte :D. Za rok jsme nasbíraly téměř 100 GFC, přesněji řečeno 92. Což je pěkné číslo a doufáme, že se brzy dočkáme oné stovky. Na facebooku už tu první stovku máme. Budeme se opakovat, ale děkujeme!

Naše knihovničky se během blogování rozrostly o hodně velký počet knih a díky blogu jsme se k některým kouskům dostaly jsme rozhodně rády. Je fajn, že si o knížkách můžeme pokecat s ostatními blogery/blogerkami. U nás ve třídě totiž takto nikdo moc nečte, jen jedna holčina, ale ta si spíš nechává knížky doporučovat.

Ze začátku se na blogu každý den něco dělo, ale postupně to uvadalo a teď někdy blog stojí i týden či dva bez nějakého článku. Nechci to svádět jen na školu, ale ta na tom má taky svůj díl. Největší náš problém je ale jedna nepěkná vlastnost. Lenost. Ano, víme to. A snažíme se na tom pracovat. Nečekejte však, že to bude jako dříve. Tak už to nebude asi nikdy.

Aby jsme neskončili tak negativně, tak budeme pokračovat soutěží, kterou jsme spojili s Vánoci a nadělováním dárků. Ještě jednou děkujeme všem čtenářům, nakladatelstvím a my doufáme, že to s blogem ještě nějakou tu chvíli přežijeme a za chvíli budeme slavit druhé narozeniny :D. Teď už ale ona slibovaná soutěž!

Soutěž
Soutěž jsme pojaly trochu netradičně a bude spojena s Vánoci. Bude probíhat čtyři týdny a každý týden si zasoutěžíte o jiné knihy či záložky. Soutěžní ceny jsou následovné: 7 knih a podepsané záložky, které nám zbyly z Blog tour. Nyní už k jednotlivým týdnům.

Týden první - Mikulášský (5. 12. - 9. 12.) 

Sice bude v kratším termínu, ale to vůbec nevadí. Soutěžit budete moct o tyto ceny: Borec v akci (Barney Stinson), Dračí zub (Zbyněk Kučera Holub) a záložky.KONEC SOUTĚŽE

Jelikož je dnes 10. prosince nezbývá nám, než vyhlásit prvního vítěze naší čtyřtýdenní soutěže. Jsme rádi, že se zúčastnilo tolik lidí. Popravdě jsme to vůbec nečekali
Doufáme, že se další soutěže zúčastní tolik lidí (i více:)) jako u této soutěže a taky, že odpovíte i na otázku za extra vstupy.
A teď k vítězi. Ten se skrýval pod číslem 62, které vylosovalo random.  
Jméno vítěze je STORM. Vítězce gratulujeme!!
(Nejpozději zítra ti dojde mail, takže si kontroluj poštu:))

~~~

Týden druhý - Narozeninový (10. 12. - 16. 12.) 

Soutěžit se bude o: Když se pes směje (Juraj Šebesta), Upíří deníky - Probuzení (L. J. Smith) a záložky.KONEC SOUTĚŽE

Druhý týden soutěžení je za námi a proto vyhlašujeme vítěze. 
Ten se skrýval pod číslem 24, které vylosoval random a jeho jméno je TERISEKK. Vítězce gratulujeme!!(Nejpozději zítra ti dojde mail, takže si kontroluj poštu:))

~~~

Týden třetí - Vánoční (17. 12. - 24. 12)
Soutěžit se bude o: Milionář z chatrče (Vikas Swarup), Krvavá romance - Polibek nesmrtelnosti (Alice Moon) a záložky.KONEC SOUTĚŽE

Vánoce jsou za námi a my jsme tady, aby jsme vyhlásili další ho vítěze, který se tentokrát schovává pod číslem 21, takže ZUZZIVítězce gratulujeme!!
(Nejpozději zítra ti dojde mail, takže si kontroluj poštu:))KRÁSNÉ SVÁTKY VŠEM!

Týden čtvrtý - Novoroční (25. 12. 2012 - 1. 1. 2013)
A poslední týden se bude soutěžit o Malou ručku a záložky. + ještě o knihu Ledové oči.


Nový rok 2013 je tu a nezbývá nic jiného než vyhlásit vítěze. Tentokrát vyhrála dívka, který byla skryta pod číslem 16. Erný~! Gratulujeme!
(Nezapomeň kontrolovat poštu, co nevidět ti přijde vítězný mail:))

KONEC SOUTĚŽE!

-Výherce vylosujeme pomocí random.org a bude vyhlášen v průběhu úterý. 
-Mohou se účastnit pouze Češi (Slovákům se omlouváme).

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Ta básnička je kouzelná! Jste šikovné! A gratuluji k narozeninám :))

    OdpovědětVymazat
  2. Ou vše je to opravdu parádní ;))
    A vše nej.! ^-^

    OdpovědětVymazat