Recenze: Krásní mrtví - Summer

By 17:08

Název: Krásní mrtví - Summer
Autor: Eden Maguire
Rok vydání: 04/2012
Počet stran: 272
Nakladatelství: Fragment
Česká anotace: Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých? Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti. Je to už skoro rok, co byla Summer zastřelena v nákupním středisku. Podle všeho (a všech) se stala náhodnou obětí šíleného střelce… Něžná zlatovlasá hudebnice s andělským hlasem měla tisíce fanoušků, její píseň Neviditelný o neopětované lásce milovali všichni, nejen studenti ellertonské střední školy. Summer měli všichni rádi, všichni ji obdivovali… Darina musí Summer pomoci stejně, jako pomohla Jonasovi a Arizoně. Jinak její duše nikdy nedojde pokoje. Neviditelná křídla tlučou, Krásným mrtvým hrozí nebezpečí a čas běží…

~~~
Třetí a zároveň předposlední díl ze série Krásní Mrtví. Tato kniha nese název Summer, protože se v knížce řeší její smrt.

Smrt Summer je jiná než u Phoenixe nebo Arizony. Darina má spoustu otázek a každým dnem minimálně jedna další otázka přibude. A nejhorší je, že vrah se může skrývat kdekoliv v celém světě..

Summer měla nádherný hlas, kterým dokázala všechny okouzlit. Byla oblíbená a skoro všichni ji měli rádi. Byla docela slavná a s Darinou byly dobré kamarádky. Darinu velmi zasáhlo, že její nejlepší kamarádka zemřela a teď se snaží ze všech sil, aby se Summer dočkala pokoje.

Darina také navštíví rodiče Summer, kteří jsou na tom docela špatně. Zachází docela daleko, aby zjistila alespoň něco o možných vrazích Summer, ale čím víc zjišťuje, tím víc se do toho zamotává.

Musím říct, že tato kniha mě mile překvapila. Předchozí díly se mi moc nelíbily, ale tento byl o hodně lepší. Je v něm více akce a Darina už se chovala líp než předtím. Doufám, že jí to vydrží i v dalším díle.

Darina už nefňukala, že nemůže být s Phoenixem a už tak často nejezdila za Krásnými mrtvými a když už tam jela, tak proto že měla nějaké nové informace o Summer. I Phoenix se trochu změnil a chová se líp.

Summer jsem si ze všech Krásných mrtvých oblíbila nejvíce. Chovala se přirozeněji než ostatní a také více projevovala své pocity.

V knize se také dozvídáme o Hunterově minulosti, jak zemřel a co se stalo s jeho ženou. Hunter je tajemný a snaží se co nejvíce skrýt svou minulost. Taky "zaučuje" dalšího Krásného mrtvého, který se jmenuje Dean.

Obálka této knihy se mi líbí z celé série nejvíce. Ikdyž na ní vypadá Summer nepřirozeně a ještě je u těch schodů.

Tento díl byl o hodně lepší než předchozí díly, tak jsem se rozhodla, že dám knize 4 hvězdičky. Doufám, že Phoenix bude stejně dobrý nebo lepší než tato knížka.

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji nakladatelství Fragment.

Bailey

You Might Also Like

0 komentářů