The Clique: My little phony

By 16:09

My Little Phony (The Clique, #13)


Masiie Blocková: Prázdniny jsou za rohem, a jen jedna věc kterou Massie na Vánoce nechce je polibek na rty od její ctitelky z deváté třídy, Landon. Ne, že by si to někdy přiznala, ale je nervózní! Pro rozptýlení se Massie zaměří na pomstu Claire, chce ji vyhodit z Dívčí party. Ale když plán selže, a to ve velkém stylu, musí si cestu k Merry Kissmass najít sam - ať se jí to líbí, nebo ne.

Alicia Riveraová: Slíbila rodičům, že mezi Vánoci a Díkůvzdání nebude nakupovat. Její odměna? Španělská riviéra. Ale co se stane, když uvidí cuh-yutest, sluneční brýle Ralpha Laurena? Žádná bolest, žádné Španělsko.

Dylan Marvilová: Poté, co to ve Westchester Mall přehnala, se o svou velikost neobává... ale obává se o její rozpočet naoblečení. Upřela si cuh-redit!

Kristen Gregoryová: Je jí špatně z toho, že je ve Westchestru jenom chudá dívka. Ale neštěstí miluje společnost a možná, jenom možná, nebude nejchudší člen Dívčí party na dlouho...

Claire Lyonsová: Když Massie zažene její nové přátelské drama s falešnými vši, Claire se rozhodne že je s šikanováním Massie hotová. Alfa může vyhladit její společenský život, ale to, co odejde, se vrátí. Začal útok, a neskončí, pokud tlustá beruška zpívá.

Kelsí

You Might Also Like

0 komentářů