Slide

By 17:27

Slide (Slide, #1)

Anotace: Vee to ví, protože tam byla. Všichni mají za to, že Vee je narkoleptik, ale ona ve skutečnosti neusnula během těchto epizod: Když omdlí, ocitá se v mysli někoho jiného a zažívá svět prostřednictvím očí této osoby.
Ocitla se v mysli své sestry, když podváděla v testu z matematiky, v mysli učitele, který povědomě pil před třídou. Ona se dozvěděla nejhorší o údajném "příteli" v jehož mysli se ocitla během školní akce. Ale nic nemohlo Vee připravit na to, co se stane 1. října když se ocitne v mysli někoho, kdo drží krvavý nůž a stojí nad pořezaným tělem Sophie.

Vee si zoufale přeje, aby mohla někomu vyzradit své tajemství, ale kdo by jí věřil? Zní to tak šíleně, že se nemůže přimět to říct svému nejlepšímu kamarádovi, Rollins, natož policii. I když se mohla svěřit Rollins, už byl v poslední době vzdálený, zvláště teď, když tráví více času se Zanem.

Zamotali se do spletité sítě tajemství, lží a nebezpečí a nikdo se na nikoho neobrátí. Vee musí najít cestu, jak odhalit vraha dříve, než on nebo ona udeří znovu.

Kelsí

You Might Also Like

0 komentářů