Knihy za březen - Kelsí

By 20:14

Za březen jsem knih nastřádala docela hodně. (Raději nemluvím o tom, že bych měla začít šetřit:D) Nejhorší je asi to, že nestíhám číst. A v brzké době se to asi ani nezmění, protože mám svátek a o víkendu jedem do Prahy a já vím, že já se neudržím, dokud nebude peněženka prázdná, takže.. budu se snažit:D
Nu, teď bych se chtěla omluvit, že není video, ale sestra mě nechce pustit k velkému kompu, doufám, že příští měsíc budu úspěšnější:D
A teď ke knihám. Za měsíc jsem nahromadila 11 knih. 3 recenzáky, 6 jsem si koupila a pozor, já vyhrála a dokonce dvakrát, chápete to? Já tomu do teď ještě nevěřím:D


Nebezpečnou lásku právě čtu a jsem více než spokojená. Recenzi můžete očekávat v brzké době:))
Za recenzák děkuji nakladatelství Fragment! Hru jsem si koupila ve Zlíně. Knihu jsem stihla přelouskat a jsem z ní nadšená. Doufám, že v se mi podaří "ukořistit" druhý díl co nejdříve. Hodně se na něj těším:))
Malá ručka je taktéž recenzák, tentokrát od Matafory. Kniha přečtená, recenze napsaná a na blogu se objeví nejpozději v neděli.
Za poskytnutí recenzáku děkuji nakladatelství Metafota!Dokonalé jsem si objednávala z beletrie.eu a mám co dělat, abych se na ně hned nevrhla. Čekám, až se přiblíží vydání čtvrtého dílu a teprve poté se do nic začtu:)) Moc se těším!


Tak a přišla na řadu moje první výhra. Knihu Need jsem vyhrála u Luu a je to moje vlastně první kniha v angličtině. Už jsem do ní tak trochu nahlédla a myslím, že s angličtinou moc velký problém mít nebudu, v knize je docela lehká, díkybohu:DZaklínačka je poslední recenzák, který jsem si tento měsíc vyžádala. Recenze už je na blogu a já se těším na další díl:D
Za recenzák děkuji Zoner Pressu.Oběť jsem opět objednávala z beletrie.eu. Knihu jsem už stihla přečíst, hodnocení si můžete přečíst na blogu.:))Andělé noci jsem opět našla v balíčku z beletrie.eu. Knihu jsem dočetla tak do čtvrtiny, poté jsem ji musela odložit, protože mě to vůbec nechytlo. No uvidíme, kdy se ke knize vrátím..
Poslední kniha, kterou jsem si objednala z beletrie.eu je román Noční záře. Vypadá zajímavě, tak doufám, že nezklame.

Koupí Vytržení skončil můj nákup ve Znojmě v Albertu. Jsem hrozná. Koupím knihu všude, kde může:D Každopádně, ještě jsem se k ní nedostala, protože jsem ještě nepřečetla ani Muka.A druhá výhra je tady. Na stránkách CooBoo se mi podařilo vyhrát knihu Rudá jako rubín, juhůů. Jsem strašně moc ráda, protože po této knize jsem toužila hodně dlouho. No a jako bonus jsem ke knize ještě vyhrála "superbombabezvacool" tašku. :))
A teď je řada na vás. Pochlubte se, nestyďte se. Jaké knihy přibyly v březnu vám do knihovničky?:)

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Jé, tys byla u nás ve Znojmě? :) Je zajímavý, že sem vůbec někdo jezdí :D
  Jinak, super úlovky, taky nejčastěji nakupuji na beletrie.eu, je to tam skoro nejlevnější :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem ve Znojmě skoro každý druhý víkend. Za Znojmem máme totiž chatu:))
   Jojo, já mám kvůli tomu beletrii ráda:))
   Kelsí

   Vymazat
  2. aha, za Znojmem je hezky :) ale to město je děsný :D

   Vymazat
 2. super knihy ;)... Líbí se mi, jak je fotíš s těma loutkama:)

  OdpovědětVymazat
 3. Je hrozně moc pěkné, jak máš knihy hezky nafocené s těmi loutkami :-)) jinak knihy opravdu super :-))

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj :) Tý brďo! :) Ten Monster high ti závidím :D Chtěla jsme ho vyhrát, první díl mám doma a bavil mě :) V Coo boo jsme taky vyhrála jako ty Rudá jako rubín :) a musím říct, že je o úžaná knížka! :) Jinak gratuluji k výhrám, já jsem vyhrála tu Rudou jako rubín a krásnou kabelu :D s tulipány :)

  OdpovědětVymazat