Hunger Games: Vražedná pomsta (Suzanne Collins)

By 7:55

Anotace: Jste hladoví po dalším strhujícím čtení? Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje! Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných. Překvapivé výsledky zápasu v drsné reality show však povzbudily obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?__________________________________
 Můj názor: Ptáte se jak je možné, že jsem druhý díl této světoznámé série přečetla až ted'? Znám jednoduchou odpověd'.Za prvé tuto knihu ještě oficiálně nevlastním a za druhé jsem na ni dočista zapomněla :D. Po shlédnutí natočeného prvního dílu, jsem se zkrátka na něj vrhla a i když začátek ničím nezaujal, i přesto se to nakonec pořádně rozjelo, a bylo to úžasné a strhující čtení.Musím říct, že jsem si ze začátku nedovedla představit o čem celá kniha bude.Tak nějak mi to nešlo do hlavy.Stále jsem si pokládala otázlu s čím nás Suzanne překvapí.A pak to přišlo.Bylo to překvapující.Čtvrtohory a jejich téma.Kdo už tuto knihu četla jistě ví o čem mluvím.
A tím to všechno začalo.Už tady nebyli žádné zábrany a my jsme se mohli v klidu ponořit do arény a dalšího krveprolití. Autorka mě svým způsobem psaní dokázala až tak zaujmout, že jsem od knihy nechtěla odejít.Každá kapitola končila v tom nejlepším a čím dřív ke mě byl konec tím dřív jsem tuto knihu chtěla přečíst a dozvědět se úplně všechno. A jak to všechno skončilo? Jak jinak než překvapivě.Měla jsem vykulené oči a jen tak doma seděla na židli neschopna nějakého pohybu.Hned bych se nejraději vrhla na další díl, ale boužel Tajný kruh- Moc čeká a k tomu všemu my mají dojít recenzáky.
Jendo je však jisté.Já v téhle knize zkrátka nemůžu najít nějaký záporný bod.Něco co bych mohla zkritizovat.Tohle u Hunger Games prostě nejde.
S klidným srdcem můžeme tuto sérii zařadit na nejvyšší příčky YA fantasy. Collinsová dokáže do děje vtáhnout každého čtenáře. Kapka romantiky hromada napětí, to jsou věci po kterých čtenář touží. Příběh je docela jednoduchý ale je tak precizně napsaný, že zaujme kařdou věkovou kategorii a také náročnější čtenáře.Rozhodně neuškodí, když bude mít tato série své čestné místo ve vaší knihovničce.
Já nemůžu jinak než to takhle ohodnotit! ono to nejde..:D

Hodnocení: 99,9%

Natt

You Might Also Like

0 komentářů