Smečka: Oběť (Andrea Cremer)

By 18:03

Anotace: Calle se podařilo přivést na stranu Hledačů Rena, který se měl stát jejím druhem a vůdcem smečky. Tím se však ocitla v nepříjemné pozici – Ren i Shay po ní touží a na tom, koho z nich si vybere, závisí jak její osobní štěstí, tak osud smečky a výsledek výprav za mocnými artefakty, které Shayovi umožní bojovat s magií Strážců a porazit nejmocnějšího z nich, Bosquea Mara. Calle nezbývá než na čas zapomenout na hlas svého srdce: začíná dobrodružný a smrtelně nebezpečný hon za zbývajícími částmi elementálního kříže, zbraně, která jako jediná může zvrátit válku ve prospěch Hledačů. Mrtvých na obou stranách přibývá, a jak se blíží závěrečná bitva, pro Callu je stále obtížnější zachovat neutralitu. To ale ještě netuší, že největší oběť je všechny teprve čeká…


__________________________________

Můj názor: Calla její smečka se připravuje na nevyhnutelné - válku mezi Hledači a Strážci. Poté co Calla zachránila Rena, ale nastávají menší potíže. Calla si musí vybrat mezi Shayem a Renem...
Nejtěžší úkol má Shay. Je Scion a jako jediný dokáže bojovat proti magii Strážců. Ale nedokáže to, jestliže nemá elementární kříž, který se skládá ze tří částí. První díl už mají a teď musí najít zbylé dva, jinak válku prohrají.
Na knize se mi líbilo, že jsem nikdy nevěděla, co se stane. Kniha vás napíná od začátku až do konce. Celých 380 stránek přemýšlíte o tom, jak celá kniha skončí a nakonec vás konec tak překvapí, že ani nemáte slov. Rozhodně jsem si takovýto konec knihy nepředstavovala...
Moje oblíbená postava byla Sabine. Sice se někdy chovala, jako kdyby nemyslela, ale po tom, co si vytrpěla se ani nedivím.:)
Tato obálka se mi asi z celé série líbí nejméně. Nejhorší jsou asi ty oči. (Taky vám tak připomínají Cullenovi ze Stmívání?:))
Kniha ve vás dokáže vyvolat různé emoce. V jednu chvíli jsem se svíjela smíchy a za chvíli jsem brečela jak malá holka. Tuto knihu i celou sérii vřele doporučuji! Rozhodně si ji nenechte ujít a ani se odradit obálkou. 
Hodnocení: 99,8%
Bailey

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Tuhle knížku chci na prázdiny, a jsem hrozně zvědavá, jak skončí :)). A na obálce se mi nejvíc nelíbí ten nos... takovej orlí :D.

    OdpovědětVymazat