Upíři z Morganville: Proktetý dům - Rachel Claine

By 17:38

Anotace: Claire přijela do Morganville studovat a dobře se bavit. Nepředpokládala, že spolužačky z koleje jí budou už od začátku ztrpčovat život. Ani pronájem pokoje ve velkém starém domě však vůbec není změnou k lepšímu. Noví spolubydlící mají svá temná tajemství... ale přijmou Claire mezi sebe, když se ulice města začnou hemžit zlem žíznícím po čerstvé krvi...


__________________________Můj názor: Je tu další kniha s upíří tématikou. Většina lidí si řekne: Další upíři, to bude zase nějaká blbost... A knihu si proto ani nepřečtou a u této knihy je to chyba. Tato kniha nám dává úplně nový pohled na upíry. Nedělá z nich sladké a roztomilé lidi, kteří se vždycky snaží zapadnout do života a snaží se nevynikat. Ale pozor - toto je Morganville, město, kterém v noci vládne zlo a noční příšery. Takže nevycházejte z domu, protože nikdy nevíte, co vás může venku potkat. V tomto městě žijí upíři, kteří ho ovládají už několik století. Ulice jsou tu většinou prázdné, jako by tu ani nikdo nebydlel. A když už někdo jde, tak se pohybuje co nejrychleji a nejnápadněji.
A jak se vlastně dostala Claire do Morganville? Claire je nadaná dívka - chytrá, spolehlivá a pilná. Proto začala chodit do školy v Morganville. Bydlela na koleji, kde se jí její každodenní život snažily její spolužačky zničit. Proto se rozhodla, že se přestěhuje do domu, ve kterém už bydlí tři spolubydlící. Přijmou Claire mezi sebe, nebo ji "vykopnou" zpátky na ulici? A kdyby ji přijali dokázala by Claire vydržet v tak strašidelném domě, který určitě skrývá nemalé tajemství?
Na knize mě nejvíce upoutala obálka. O proti originálu je o hoodně hezčí. Dokáže vás zaujmout, že z ní nedokážete spustit oči. A jediné co mi na celé sérii Upíři z Morganville vadí je to, že série má snad čtrnáct dílů. Tak doufám, že mě budou další díly bavit tak jako tento.
Hodnocení: 94%
Bailey

You Might Also Like

0 komentářů