Recenze: Dívčí parta o prázdninách - Dylan - Věčná potížistka

By 0:31
Název: Dívčí parta o prázdninách - Dylan
Autor
: Lisi Harrison
Datum vydání: 06.04.2010
Nakladatelství: Alpress
Počet stran: 120
Česká anotace:
Zklamaná Dylan dostala na konci školního roku hned dvoje kopačky. Doufá, že si hořkou bolest z rozchodů zahojí o prázdninách na Havaji, kam spolu s matkou míří za slavnou tenisovou hvězdou Světlanou. Dylan se o tenis nezajímá, v kamarádství se Světlanou vidí jen příležitost, jak sbalit toho nejúžasnějšího kluka na Havaji...


   

Oblečení a tenis

Tenisové oblečení je tak nezáživné. Všude je jenom bílá. Dylan si připadá, jako by všichni byli tenisem posedlí. Jediné, co se dá nosit je model Svetlana pro Nike, ale je bílí.

Fakta 

Dylan je se svou matkou Merri-Lee na „dovolené“ na Havaji. Dylanina matka je moderátorka Co se děje? a právě na Havaj jede kvůli tenisovým turnajům. Jako jediná reportérka točí se Svetlanou rozhovor, proto musí být všechno dokonalé. Dylan se se Svetlanou „skamarádí“. Dylan na Havaji pozná jednoho hezkého kluka a chce se mu nějak zalíbit. Proto lže o tom, že umí hrát tenis. Možná se jí to vyplatí anebo se jí to šeredně vymstí. Tak jako tak, Dylan už nechce dostávat od kluků kopačky, proto začne tvrdě trénovat, aby se mohla přede všemi předvést.

Pocity a Hodnocení 

Knihu je tenká, takže jsem ji měla hned přečtenou. Kniha se odehrává na Havaji a ne na škole, u Massie a ostatních místech, na jaká jsme zvyklí. Také je zaměřena především na Dylan, její pocity, myšlenky a celý její život. Taky tenis, který ji bude celé prázdniny pronásledovat. Krásní kluci a Svetlana, která není taková, jak se na první pohled zdá.
Dylan se mi zná milá, přátelská, sama sebe docela kritizuje, hlavně kvůli své váze. Pokaždé si dá předsevzetí, že zhubne alespoň 2 kila. Někdy se to podaří, a podruhé ještě více přibere (jakoby to dělala ta váha naschvál). Na této knize se mi líbilo, že jsem mohla blíže poznat Dylan, protože v minulých dílech jsem se o ní moc nedozvěděla. Kniha byla zajímavá, plná módy, přátelství, ale i nenávisti. Knize dávám
3,5 hvězdičky.
Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji nakladatelství Alpress.
Bailey

You Might Also Like

0 komentářů