Závist a Nádhera - Anna Godbersen

By 20:40

ZávistAnotace: V tomto pokračování Závisti se autorka románů o Elizabeth Holandové vrací do vnitřního kruhu zlatého věku New Yorku.
Společnost pozorovatelů z Gramercy Park rychle zjistí, že rozdíly mezi Elizabetha její sestrou Dianou jsou velké. Mezitím se problémy také vyskytují mezi novomanželi - Henrym a Penelopou Shoonmakerovými.

Zdá se, že majestátní mosazné dveře 400 na Manhattanu skrývají větší rozruch, než veřejnost tuší - hedvábné šaty a skandály.


Nádhera

Anotace: Jaro se promnění v léto, Elizabeth si pochvaluje novou roli mladé ženy, zatímco její sestra Diana hledá štěstí v zahraničí. Jakmile příjde najevo smrt jejího otce, Holandova děvčata se diví, kolik bude stát jejich nádherný život.
Carolina Broudová, nejnovější miláček společnosti, fanoušky nezajímá minulost ale její budoucnost.
Penelopa Schoonmakerová je sama se sebou spokojená, ale když skutečný princ navštíví město ona začne toužit po titulu s korunou.Její manžel, Henry, šel statečně do války jen aby zjistil, že pravidla jeho otce vést přesahují břehy New Yorku. Boj o lásku se může zdát jako prohraná bitva.
V dramatickém závěru úspěšné série Luxus představuje New York oslňující společnost, držení slibů a pokoušení osudu. Jak společnost sleduje, co se stane nejstarších rodinách? Jedna otázka však zůstává: zmizí jeho hvězdy, nebo budou zářit stále jasněji?

Natt & Kelsí

You Might Also Like

0 komentářů