Série Oheň - Sophie Jordan

By 19:46

Sophie Jordan - Firelight (Dračí dívka)

Anotace: Se svou speciální schopností chrlit oheň je Jacinda výjimečná i mezi draky - potomky draků, kteří se dokáží měnit mezi lidskou a dračí podobou. Ovšem když Jacindino rebelství vede její rodinu k úniku do světa lidí, bojuje za přizpůsobení, dokonce když její dračí duch zvolna mizí. Jediná věc, která ho oživuje, je Will, jehož rodina její druh loví. Jacinda nemůže odolat tomu, aby se k němu dostala blíž, a to i přesto, že ví, že riskuje nejenom svůj život, ale i nejstřeženější tajemství mezi draky.

 

 
Sophie Jordan - Vanish (Zmizení)
Jacinda zachránila život muži, kterého miluje: zradila nejvíce střežené tajemství svého druhu. Nyní se musí vrátit k ochraně s hrdostí a svědomím, žeho už možná nikdy neuvidí, a co je horší, to proto, že jeho mysl byla zatemněná. Budou to vzpomínky na onu osudnou noc, a proč musel uprchnout.
Po návratu domů, je Jacinda pozdravena s nepřátelstvím a musí pracovat, aby prokázal její loajalitu pro oba její rodiče a její rodinu. Jedni z mála, kteří s ní ještě, jsou Cassian, který vždy chtěl ji a její sestru, Tamra, která navždy změní osud. Jacinda ví, že by měla zapomenout na to, pokud se mu to podařilo a pamatovat a držet jeho slib, že kdyby ho našla, jen by to ohrozilo oba. Přesto se drží naděje, že jednoho dne budou zase spolu. Když přijde příležitost sledovat jeho srdce, obětuje všechno pro lásku?

Kelsí & Bailey

You Might Also Like

0 komentářů