Série Hex Hall - Rachel Hawkins

By 20:38

Hex Hall (Čarodějnice z Hex Hall)
 Hex Hall

Anotace: Před třemi lety Sophie Mercer zjistila, že je čarodějka. Od té doby ji to dostalo hned do několika problémů. Její nenadaná matka ji podporovala jak jen to bylo možné a radila se s jejím otcem - nepolapitelným evropským čarodějem - jen v těch nejakutnějších případech. Avšak když Sophie na školním plese přiláká nepovedenými čáry až moc lidské pozornosti, je to právě její otec, který rozhodne o jejím trestu: exil na Hex Hall, izolované nápravné školy pro Prodigium, nebo-li čarodějky, víly a měňavce. A jen během prvního dne mezi dospívajícími podivíny se jí podaří dosáhnout prvních výsledků: získá tři mocné nepřítelkyně, které vypadají jako modelky; zakouká se do přitažlivého a nadějného čaroděje; děsivého ducha a novou spolubydlící, která je vůbec nejvíce nenáviděnou osobou a jediným upírem na škole. Mnohem horší je však zjištění, že na studenty útočí tajemný predátor a její jediná kamarádka je podezřelým číslo jedna. Když se však série hrůzostrašných útoků začne stupňovat, Sophie se musí připravit na největší nebezpečí ze všech: starobylé tajné společenství, které se rozhodlo zničit všechny Prodigium a především pak ji.

Demon glass (Démoní sklo)Hex Hall 2
 
Anotace:
Sophie Mercer si myslela, že je čarodějnice.
To byl důvod, že byla poslána do Hex Hall, reformní školy pro pachatele Prodigium (také čarodějnice a víly). Ale to bylo předtím, než zjistila, rodinné tajemství, a že její zamilovanost do Archera Crosse agenta The Eye, skupiny usilující o zánik Prodigium z povrchu země.
Ukázalo se, že Sophie je démon, jeden ze dvou na světě, druhým je její otec. A co je horší, ona má sílu, která ohrožuje životy všech, které miluje. Což je přesně důvod, proč se Sophie rozhodne, že musí odejít do Londýna na odebrání, nebezpečného postupu, který zničí její síly.
Ale jakmile Sophie přijede zjistí šokující objev. Co její noví přátelé? Oni jsou také démoni. Znamená to, že někdo je vychovával v tajnosti a hodlá je použít ke svému strašidelnému plánu, určitě ne k dobrému. Mezitím jsou The Eye připraveni na lov Sophie a používají k tomu Archera.Spell Bound (Vázaná kouzlem)
Hex Hall 3

Anotace:
S vítěznou kombinaci romantiky, akce, magie a humoru bude tento třetí díl opouštět okouzlené čtenáře.
Jen jak Sophie Mercerová přišla přijmout její mimořádnou magickou moc jako démon, Prodigium Rady ji poslalo pryč. Nyní je Sophie bezbranná, sama, a na milost a nemilost vydána svému úhlavnímu nepříteli, Brannickovi, rodině bojovníka žen lovící Prodigium. Nebo přinejmenšímsi to myslí Sophie, dokud neučiní překvapivý objev. Brannickovi ví, že se epická válka blíží, a oni věří, že Sophie je jediná dostatečně silná démonka pro zastavení konce světa. Avšak bez svých kouzel, si Sophie není tak jistá...
Může Sophie získat zpět své síly, než bude příliš pozdě?

Bailey

You Might Also Like

0 komentářů