Roztomilé malé lhářky 3: Perfektní - Sara Shepard

By 20:08

Roztomilé malé lhářky 3 - Perfektní


Anotace: Ve městě, kde se daří drbům jako břečťanu, který se drží svého sídla, kde se tajemství skrývají za živými ploty a kostlivci ve skříních, čtyři dokonale vyhlížející dívky nejsou ani zdaleka tak dokonalé, jak se zdá.
Před třemi lety byly Spencer, Emily, Aria, Hanna a Alison ve škole Rosewood Day nejlepší kamarádky. Ony se shodly přes chodby v jejich Miu Miu bytech, opálení v jejich přiřazených Pucii plavkách a smíchu pozadí jejich čerstvě ošetřených nehtů.Tyto dívky každý miloval, ale skrytě nenáviděl - zvlášť Alison.
Takže když Alison jednu noc záhadně zmizela, Spencřin, Ariin, Emilin a Hannin zármutek byl zabarvený... úlevou. A když se Alisonino tělo později našlo v jejím vlastním dvorku, byly dívky nuceny odkrýt nějaké ošklivé vzpomínky na svou starou přítelkyni.Mohlo by být v Alisonině smrti víc, než si všichni uvědomují?
Nyní někdo pojmenovaný A, někdo, kdo se zdá, že ví všechno, ukazuje prstem na jednu z nich za vraždu Ali. Jak jejich tajemství začíná tmavnout a jejich skandály se změní ve smrtící, je na nejlepší cestě jak navždy zničit jejich dokonalé životy.
Kelsí

You Might Also Like

0 komentářů