Nástroje smrti 4 - Město padlých andělů: Cassandra Clare

By 10:32

Město padlých andělů
Anotace: Smrtelná válka je u konce a Clary Frayová je zpátky doma v New Yorku, všechny možnosti jsou zase nadšeně před ní. Je na výcviku Lovce stínů a podává unikátní výkon. Její matka se vdává s láskou svého života. Podsvěťané a Lovci stínů jsou v míru. A.. to nejdůležitější.. Clary říká o Jaceovi, že je její přítel.
Ale nic není zadarmo.
Někdo vraždí Lovce stínů, kteří byli v Kruhu Valentýna, což vyvolává napětí mezi Podsvěťany a Lovci stínů, které by mohlo vést k další krvavé válce. Claryin nejlepší kamarád, Simon, jí nemůže pomoci. Jeho matka právě zjistila, že je upír a vyhodila ho z domu. Všude, kde se obrátí, chce ho někdo na svou stranu, spolu se silou prokletí jeho života. A jsou ochotni udělat cokoli, aby dostali to, co chtějí. Ve stejné době, chodí se dvěma krásnými, nebezpečnými dívkami, z nichž ani jedna o té druhé neví.
Když Jace začně od Clary odtahovat, je nucena se podořit do srdce tajemství, jehož řešení odhalí její noční můru: Uvedla do pohybu řetěz hrozných věcí, které by mohly vést ke ztrátě všecho, co miluje. Dokonce i Jace.
Láska. Krev. Zrada. Pomsta. V sázce je víc, něž kdy jindy - v Městě padlých andělů.

Kelsí


You Might Also Like

0 komentářů