Měsíční oko 2: Rebeloví Andělé - Libba Brayová

By 17:59

Rebeloví Andělé


Anotace: Vánoce! Gemma Doyle se těší na dovolenou od akademie Spence, na trávení času s přáteli ve městě, na účast nóbl plesů a na vážné poznámky směřující k jejímu nemocnému otci. Když se připravuje na okruh v novém roce, 1896, pěkný, mladý muž, Lord Dendy, spočine pohledem na Gemmě, nebo se to alespoň zdá. Avšak uprostřed rušného Londýna se Gemminy vize zintenzívní, vidí tři dívky v bílém, kterým se stalo něco strašného, něco, co může vysvětlit jenom Říše…
Vábení je hrozné, zanedlouho, Gemma, Felicity a Ann jsou obrácené k motýlům a květinám v kouzelném světě, kde je může přinést pouze Gemma. K velkým radostem je tam jejich milovaná Pippa také, dychtivá dokončit jejich kruh přátelství. Ale nic není dobré v Říši nebo venku. Tajemný Kartik se opět objevil a řekl Gemmě, že musí najít chrám a svázat magii nebo ji jinak postihne velká katastrofa.
Gemma je ochotna udělat Kartikovu dotěrnou nabídku navzdory nebezpečí, které přináší a to znamená, že se setká s matčiným největším přítelem a nyní jejím nepřítelem, Kirke. Dokud není Kirke zničena Gemma nemůže žít se svým osudem. Ale najít Kikre se ukáže jako ten nejriskantnější úkol.
Bailey

You Might Also Like

0 komentářů