Mechanický anděl - Cassandra Clare

By 17:59


Anotace: Magie je nebezpečná - ale láska je ještě nebezpečnější.
Když šestnáctiletá Tessa Grayová přepluje oceán, za naleznutím svého bratra v Anglii, v době panování královny Viktorie, něco děsivého na ní čeká v londýnském Podsvětě, kde se potulují upíři, vlkodlaci a jiné nadpřirozené bytosti. Lovci stínů, bojovnící předurčeni zbavit svět démonů, je dokážou postavit do latě a zařídit pořádek uprostřed chaosu.
Unesena záhadnými Temnými sestrami, členkami tajné organizace s názvem Klub Pandemonium, Tessa brzy zjistí, že ona sama je Podsvěťan se vzácnou schopností: schopností proměny v jinou osobu. Co víc, Magistr, tajemná osoba, která vede Klub, se nezastaví před ničím, jen aby dostal Tessu i její schopnost.
Bez přátel a jako lovná zvěř najde Tessa útočiště u Lovců stínů v londýnském institutu, kteří přísahali, že jí pomůžou najít bratra, pokud použije svou schopnost v jejich prospěch. Brzy se ocitne mezi dvěma nejlepšími kamarády: Jamesem, jehož křehká krása skrývá smrtící tajemství, a modrookým Willem, jehož uštěpačné vtipy a střídavá nálada drží všechny na vzdálenost paže.. všechny kromě Tessy. Jejich hledání je přivádí hluboko do srdce tajemného spiknutí, které by mohlo zničit Lovce stínů a Tessa zjišťuje, že si možná bude muset vybrat mezi záchranou svého bratra a pomocí přátelům zachránit svět.. a že láska může být ta nejnebezpečnější magie ze všech.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. tohle bude asi fajn ale nástroje smrti jsou lepší ale líbí se mi ten stejný svět.

    OdpovědětVymazat
  2. Ano bude to dost podobne akorat se mi budou chvilku plest jmena :D

    OdpovědětVymazat